Terminale płatnicze coraz bardziej doceniane są przez klientów i przedsiębiorców. Dla klientów to wygodny sposób płacenia za zakupy, a dla sprzedawców bezpieczny i funkcjonalny sposób przyjmowania zapłaty za towary i usługi. Coraz więcej firm korzysta z programu Polski Bezgotówkowej poszerzając swoją ofertę o możliwość płatności mobilnych - i to całkowicie za darmo! Dlaczego warto z tego skorzystać?

Każdemu właścicielowi firmy zależy na rozwoju własnego biznesu. Zwiększenie przychodów czy dotarcie do większego grona odbiorców to marzenie wielu biznesmenów. Czasami proste rozwiązania mogą okazać się bardzo skuteczne!

Terminale płatnicze są obecne w coraz większej ilości punktów usługowych czy nawet na małych straganach z warzywami. Płatności bezgotówkowe to nie tylko tradycyjne płacenie kartą, ale również zbliżeniowe płacenie telefonem, BLIK-iem czy zegarkiem. Zdarzają się jednak takie miejsca, gdzie nowoczesna technologia jeszcze nie dotarła. W czasach gdy coraz mniej osób nosi przy sobie gotówkę bywa to dla wielu klientów problematyczne, a nawet - irytujące. Stanowi to dla niego bowiem dylemat czy szukać bankomatu czy zrezygnować z zakupu i skorzystać z oferty konkurencji. Dla przedsiębiorcy jest to strata klienta, który raczej już do takiego lokalu nie wróci, a co za tym idzie - pozbawienie się przychodów. Czy warto tracić zyski, szczególnie w trudnym czasie pandemii? W momencie, gdy płatności bezgotówkowe stają się coraz popularniejsze, właścicielom małych firm opierających się wyłącznie na gotówce, takie sytuacje będą się przytrafiać coraz częściej.

Terminale płatnicze ułatwią życie Tobie i Twoim klientom

Wielu przedsiębiorców obawia się ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zakupem terminala płatniczego. Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa, każda firma niezależnie czy dopiero założona czy będąca już na rynku od lat może otrzymać darmowy terminal płatniczy - i to bez żadnych kosztów. Głównym celem Polski Bezgotówkowej jest właśnie wspieranie rozwoju i modernizacji polskiego biznesu.

Prowadzisz lokalną firmę? Zgłoś się po darmowy terminal i unowocześnij swój biznes!

Posiadanie terminala płatniczego daje wiele korzyści. Sklep czy zakład usługowy nie będzie już tracił klientów preferujących płatności kartą płatniczą. Z racji tego, że terminale mobilne są przenośne, świetnie nadają się dla przedsiębiorców oferujących różnego rodzaju usługi. Za naprawę kranu, wymianę zamka w drzwiach czy relaksujący tajski masaż klienci swobodnie będą mogli zapłacić kartą, a usługodawcy nie będą musieli się głowić jak wydać resztę z dwustu złotych. Mobilność terminala świetnie sprawdza się też w przypadku właścicieli straganów, food trucków czy handlarzy uczestniczących w różnego rodzaju festynach, targach czy odpustach. Dzięki posiadaniu terminala płatniczego będziemy mogli uczestniczyć we wszystkich tych wydarzeniach ze spokojem. Bez obaw, że stracimy klientów nieposiadających gotówki. Już dziś skorzystaj więc z programu Polska Bezgotówkowa i odbierz terminal płatniczy za 0 zł. Udział w programie jest bezpłatny.

Dodatkowo dużym atutem płatności bezgotówkowych jest ich bezpieczeństwo i higieniczność. Płacąc kartą jesteśmy dużo mniej narażenie na bezpośredni kontakt z COVID-19, który na banknotach potrafi utrzymać się nawet kilkanaście godzin. Obecnie zachowanie ostrożności ma i będzie miało kolosalne znaczenie. Dlatego warto dbać o zdrowie własne i najbliższych. Jeżeli tak prozaiczna rzecz jak płacenie kartą może przyczynić się do ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, warto z niej skorzystać!

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać