Nie da się ukryć, że od wielu już lat inwestycje stanowiły dla wielu z nas jeden ze skuteczniejszych sposobów lokowania kapitału, a jednocześnie zabezpieczania swoich środków. Niemniej jednak inwestorzy świetnie zdają sobie sprawę z tego, że żadna forma aktywów nie jest bezpieczna. Większość z nich jest bowiem całkowicie uzależniona od dynamicznie zmieniającej się sytuacji geopolitycznej i ekonomicznej w kraju i na świecie. Niemniej jednak zainteresowanie inwestycją w nieruchomości stale rośnie. Wobec tego czy to się opłaca i jak wygląda inwestowanie w Condohotel?

Czy inwestycje w nieruchomości są opłacalne?

Inwestowanie w nieruchomości to chyba jeden z najstarszych sposobów na lokowanie swojego kapitału, a także późniejsze czerpanie zysków. Niemniej jednak inwestycja w tego typu aktywa obecnie wiąże się ze znacznie większym ryzykiem, niż wcześniej. Jednak w dalszym ciągu inwestorzy pokładają wiele wiary i nadziei w to, że tego typu zagrania będą opłacalne. Warto się jednak przyjrzeć temu, że na przestrzeni lat, to właśnie rynek nieruchomości przyniósł największe korzyści. Kluczowe jest bowiem wybranie odpowiedniego momentu, czyli takiego, w którym przysłowiowa bańka mieszkaniowa znajduje się w szczytowej kondycji. Co więcej inwestycje w nieruchomości, pomimo względnego ryzyka dalej można nazwać o wiele bezpieczniejszymi niż np. inwestycja w ropę czy złoto. Dlaczego? Otóż nieruchomość stanowi namacalne dobro, które posiadamy fizycznie. Rynek mieszkaniowy z pewnością przeżywa swoje wzloty i upadki, jednak w dużej mierze, wyczucie odpowiedniego momentu zawsze może skończyć się zyskiem dla inwestora.

Inwestowanie w Condohotel- bezpieczeństwo i szeroki wybór

Strona condo.pl jest jedną z tych, którą powinni się zainteresować inwestorzy. To właśnie inwestowanie w Condohotel może być dla nich jednym z bezpieczniejszych i sukcesywnych sposobów. Dlaczego? Otóż na stronie zebrane jest pokaźne grono apartamentów inwestycyjnych zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Co więcej, każdy apartament inwestycyjny jest świetnie opisany tak, by inwestor nie miał wątpliwości, czy warto wybrać tę, lub może inną nieruchomość. Dowie się on:

  • jaka jest stopa zwrotu z inwestycji?
  • na jaki czas zawierana jest umowa inwestycyjna?
  • od jakiej kwoty zaczyna się cena inwestycji?
  • jaka jest dokładna powierzchnia i lokalizacja apartamentu?

Każdy apartament inwestycyjny na Condohotel przynależy do kompleksu hotelowego w prestiżowej lokalizacji w całym kraju. Na stronie istnieje również możliwość szybkiego porównania ofert i oszacowania zysków. Wówczas decyzja o zainwestowaniu w dany apartament, będzie jeszcze bardziej bezpieczna i odpowiednio przemyślana.

Jak wygląda inwestowanie w Condohotel?

Inwestowanie w Condhotel oparte jest na bardzo przejrzystym modelu biznesowym. Wobec tego w condohotelach zysk z najmu dzielony jest pomiędzy operatora a inwestora, bazując na ściśle określonym systemie rozliczeniowym. Inwestor ma zapewniony stały zysk na poziomie 7 lub 8 procent przez cały czas trwania umowy. W praktyce oznacza to, że obłożenie obiektu nie wpływa na zyski inwestora. Co więcej inwestorzy mają prawo korzystać z pobytu właścicielskiego. Wówczas mogą wybrać się do apartamentu na własne wakacje, jednak muszą być świadomi, że w tym momencie ich poziom zysku będzie zmniejszony o 1 procent. Co więcej, każde opłaty dodatkowe, które związane są z obsługą hoteli są odpowiedzialnością operatora. Tak prosty i czytelny model biznesowy, zapewnia inwestorom bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki inwestycyjne.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać